| Ramona2406 a întrebat:

Ce ai face daca fostul prieten ar vrea sa ramaneti amici? Ati suporta sa stati langa el si sa stiti k nu va mai fi al vostru?

4 răspunsuri:
| PauLa.M a răspuns:

Mie mi place ideea asta!
suntem tot oameni si daca nu a fost sa fie sa mergem impreuna pe un drum comun mai mult timp asta e... fara ura
as putea rezista sa i fiu doar prietena si sa stiu ca ar mai si veni la mine sa mi ceara sfaturi
atunci si ar da seama ce a pierdut si e posibil sa se intoarca din nou la mine.

| Notme a răspuns:

As ramane amica cu el daca nu mai simtim nimic unul pentru celalalt si daca desigur am avut o despartire normala, fara injuraturi, bataie, etc.

| MM a răspuns:

Eu sunt amica cu fostul.Totusi,ne stim de 6 ani, din care 5 am fost impreuna.Ar fi pacat de toti anii aceia in care am impartit si bune si rele.Plus ca am crescut si ne-am maturizat unul langa altul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu raman amica cu niciunul din fostii mei iubiti, cand ne-am despartit am pus punct pentru totdeauna.