| Pandicorn123 a întrebat:

Ce ai face daca in casa ta acum este formatia tokio hotel?

Răspuns Câştigător
| LoveToHate a răspuns:

As plange de fericirelaughing.O vedeta in casa mea! woaw
Chiar daca nu imi plac, tot as fi fericita.Gusturile nu se disuta.E o formatie buna.Multa lume asculta tokio hotel.Eu as fi fericita, miloane de fete ar dori ca tokio hotel sa le intre in casa. Daca ei m-ar alege pe mine, as fi mandra.laughing

24 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

I-as invita politicos afara, dar cum i-ar durea in 14 de politetea mea, as chema Politia!

| RXN a răspuns:

Nu se poate asa ceva.Eu nu deschid usa strainilor, mai ales unora care seamana cu cersetorii.Pai,cum?! La munca, nu la intins mana.

| Castiel a răspuns:

Mi-as taia venele.

| T4ny4 a răspuns:

As suna la 112 ca nu-s acasa!

| carminaburana43 a răspuns:

Aspovesti cu ei despre viata lor si a mea si i-as cere sfaturi.Bineinteles i-as servi cu ceva.

| justfreelove a răspuns:

Chiar daca ar fi idolii mei (pentru muzica pe care o canta) cred ca mai degraba as suna la politie. artistii in general au doua fete. Pe scena vedete, pe viu fitzosi, iar politia se descurca de minune sa ii invite afara pe cei care incalca proprietatea abuziv big grin

| Pandicorn123 explică:

Multi zic ca nu i suport si ca nu stiu ce dar daca v-ati intalni cu ei cu adevarat cred ca ati lesina pe jos cu totii de bucurie.Doar gura e de unora...

Răspuns utilizator avertizat
| devilll a răspuns:

Le-as da foc la partongue

| DorelSudoru a răspuns:

Ias tunde

| Dumnezău a răspuns:

Le-as spune: Da' unde e Manowar, curvelor?

| RANGE a răspuns:

I-as pune sa imi faca curatenie in camera laughing

| nesuferit a răspuns:

I-as bate si i-as tunde

| MariiLetz a răspuns:

I-as dezbraca si apoi i-as da afara laughing

Răspuns utilizator avertizat
| CopilaEmo a răspuns:

Ar fi bestial... Love Tokio Hotel! Si garantez ca multora le place fermatia...

| luisanamy a răspuns:

Le-as da sa manance smug!

| marius7292 a răspuns:

"le-as spune iesiti ca eu nu dau bani la cersetorii de la hotel"laughing

| BoboKitty a răspuns:

I-as da afara in sututi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-asi da afara din casa...nu-i suport:/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-as intreba cum naibii au intrat si le-as spune ca au gresit adresa.

| Zmady a răspuns:

As sari pe Bill tongue tongue

| awsome1 a răspuns:

Leasi dea o lama si sa se duca afara sa se taie