| anonim_4396 a întrebat:

Ce ai face daca iubita/ul tau te-ar insela cu cea mai buna prietena sau cel mai bun prieten?
funda pentru raspunsul cel mai interesant

Răspuns Câştigător
| marian2011 a răspuns:

As manca mai multa ciocolata rolling on the floor

9 răspunsuri:
| Crivi a răspuns:

Ala nu stiu cat de prieten ar fi, si ea sa fie sanatoasalaughing)
sau preferi un raspuns de genu: cumpar lame si trec la treabalaughing sau cum era unu...iau pastile cu laptelaughing))

| aditza_4547 a răspuns:

Eu am patit-o si m-am indepartat de amandoi pentru ca mi am dat seama ca el nu ma iubea si ea nu era prietena mea daca imi era prietene nu accepta sa fie cu el sau nici el nu trebuia sa accepte depinde care dintre ei a fost cu ideea
Sau daca esti o persoana razbunatoare fale o farsa sau punele o capcana

| alliss a răspuns:

L-as omora... nu... L-as trata cu indiferenta. sau ia-si intoarceo cu aceeasi modena

| alaliluo a răspuns:

Pe mine chiar m-a inselattonguesi e aiurea...o urasc acum pe "prietena mea"...nu ii doresc asta nici celui mai mare dusman e o senzatie groaznica

| unicul a răspuns:

M-as sinucide

| consiliera a răspuns:

L-as felicita.Aplauda.Ar merita si un cadou.Ca is asa de proasta.M-as impaca cu el, ar fi o relatie si mai stransa.Eu as fi de vina.Iti dai seama ca am vorbit la misto.Da-i un sut si vezi-ti de viata.De baieti e plina lumea! Esti tanara.

| gaby37 a răspuns:

Ma bag in wc ca sa-mi feliez vena laughing

| vlad15eu a răspuns:

Gang-Bang

| Ranya a răspuns:

Pai sigur nu iti e prietena daca a facut asta, iar iubitul tau, e deschis pentru toata lumea, asa ca nu merita nici sa le spui ceva de "dulce". Fi indiferenta si poarta-te ca si cum ai fi usurata ca ai scapat de asemenea pramatii.