| Osana254 a întrebat:

Ce ai face dacă s-ar întoarce fostul a tine dar tu ai deja o relatie? Câți mai aveți sentimente pentru ei sau simțiți ceva?

1 răspuns:
| annonimaaaa555 a răspuns:

Am fost în situația asta și pot sa zic...SA NU TE ÎMPACI NOCIODATA cu un fost ca prima data pare dragut și ales dar după face aceeași greseala. Ramai cu actualul. Sentimentele tale către fostul o sa dispară. Nu strica relația de acum pentru cineva cu care nu ți a ieșit relația ca nu merita deloc. A fost o lecție. Nu te mai întoarce!