| BugsBunny_3789 a întrebat:

Ce ai putea face cand esti blocata in casa, nu te poti duce pe centura, nu poti sa te duci sa faci sex cu vecinul, sa-ti fi confiscat glumetul de iubita-tu toate obiectele de masturbare, si cu degetul nu poti fiindca abia ti-ai facut manichiura? x(

6 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

In nici un caz sa pui intrebari TPU. Du-te sa-ti scoata cateva coaste sa te apleci sa ti-o lingi singura. Sau gasesti tu: manerul de la usa, pixul/creionul, asa, ca e la moda! straight face
Pa, pa laughing

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Să te uiţi la televizor, să asculţi muzică sau orice alte activităţi care nu presupun masturbare şi sex? E aşa greu? În rest să termini cu întrebările prosteşti. Eşti penibil, sincer acum. Baftă!

| ScandaL a răspuns:

Fata tu cati ani ai? laughing)

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Doamne ce obsedata rolling on the floor

| Ballet a răspuns:

Sa te duci la psihiatru o, O... Nu ca e minunat? :]]

| Crisu a răspuns:

Gasesti tu ceva sa bagi.thinking