| michaelina a întrebat:

Ce alegeti... Michael Jackson sau Elvis Presley?laughing))...
[ explicati raspunsul] cel mai frumos raspun are funda love struck

Răspuns Câştigător
| xLemonish a răspuns:

Eu aleg Michael Jackson. Il iubesc. Este idolul meu. Nu imi place de cand a murit, ci de cand eram foarte mica. Pur si simplu il iubesc. [Dragostea nu se explica, ea se simte ]. Si iubirea mea fata de el este ca iubirea de mama. Simt ca de acolo de sus el ne priveste si se bucura tare mult cand vede ca noi plangem dupa el. Cand a murit am fost in soc total. Nu imi venea sa cred. Am plans zi si noapte, iar prietenii mei nu au facut decat sa rada de mine pentru ca plang pentru o vedeta. Dar asta e. Chiar daca au trecut 2 ani de la cea mai mare tragedie din viata mea, eu nu l`am uitat. mi-am cumparat 10 albume, 2 carti + suport, ceas, palarie, portofel, ecusoane cu el. Il iubesc si il respect. Si nu o zic doar pentru Funda. Michael valoreaza mai mult decat orice funda. Ador muzica lui. Ea ma calmeaza mereu. Imi da putere. Cam atat am avut de zis. love struck Mercii ca ai citit mesajul. Te pup. kiss

Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Michael desigurwinking

| FuNdITaPeNtRuMiNe a răspuns:

Michael Jackson fiindca el este un cantaret foarte cunoscut cred ca toata lumea il cunoaste din lume,si are multe fani,dar Elvis Presley nu este chiar asa de cunoscut decat Michael,Michael o sa il stim pentru todeauna cine o fost si nu o sa-l uitam niciodata el mereu va sta in inima noastra pentru todeauna, sper ca te-a placut raspunsul meu, ce zici fundita?

| AleAleAle1111 a răspuns:

Michael :X

| Roxxette a răspuns:

Michael Jackson va ramane mereu in mintile noastre eu ascult muzica lui de cand eram mica! Imi pare atat de rau ca a murit dar si Elvis Presley avea o voce minunata dar nu este genul meu Michael JACSKON forever! love struck

| Me_4137 a răspuns:

Sau

| michaelina explică:

Alecsa frumoss raspuns meriti funda. si eu sunt mare fana Michael love struck de la 5 anisori...rest in peace.

| StarKiss a răspuns:

Michael Jackson, of course! love struck

| Adriana_1432 a răspuns:

Normal ca Micahel da si mie id-ul tau te rooog.si eu sunt super fan MJ

| denyel a răspuns:

Michael Jackson happy