| Alexandraadam2 a întrebat:

Ce alegeti? O aventura cu o fata cu forme, sau o relatie cu o fata(unde e vorba doar de iubire)

16 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Pai depinde ce vrei... eu unul as prefera o fata frumoasa, cu forme "normale" si sa fie vorba doar de iubire. Dar unii prefera curvele, deci e loc pentru fiecare laughing)

| Alexandraadam2 explică (pentru Purec):

Am vazut baietiic are vor doar sex...si de asta am intrebat.Pentru ca acuma e greu sa gasesti o relatie frumoasa

| Purec a răspuns (pentru Alexandraadam2):

Oricum nu poti generaliza, preferintele difera

| Azµre a răspuns:

Păi ce are o fată cu forme? de ce să nu ai o relație de lungă durată că nu înțeleg de unde mentalitatea asta?
Adică vrei să zici că noi facem sex cu fete frumoase și avem relații cu fete urâte... cam așa reiese din ceea ce spui tu.

| Alexandraadam2 explică (pentru Azµre):

Nuu,doar ca unii baietii stau cu ofata ce are forme, si rar mai exista relatii dragute.Din cate am vazut eu

| Azµre a răspuns (pentru Alexandraadam2):

Asta e altă mâncare de pește. Majoriatea băieților își doresc să facă sex cu o tipă care arată fenomenal. Mai puțin sunt interesați de o relație cu respectiva.

| h3r a răspuns:

Să aibă ce iubi și pe ce pune mâna...

| NnDWtf a răspuns:

O relatie, logic.

| Fayree a răspuns:

~ O relatie cu un baiat unde e vorba doar de iubire in cazul meu :*.

| JohnCena02 a răspuns:

Prima varianta

| Constantin112 a răspuns:

Just love baby,*** bitches.

| NoNameInAction a răspuns:

O relatie cu o fata frumoasa, educata si cuminte.

| Alexandraadam2 explică (pentru NoNameInAction):

Foarte dragut, sper sa ai asa ceva :]

| HELLBOY32 a răspuns:

Normal ca as vrea sa am o relatie cu o fata cu forme laughing

| monicaangel a răspuns:

Formele nu dureaza mult insa iubirea poate dura si toata viata daca depui efort.