| MytTtzZza a întrebat:

Ce alinturi va plac?

24 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Pisicuta, iepuras, iubitul/a meu/a...

| shtephie a răspuns:

Ingerash, iubito/iubitule, iubirea mea

| Duhovnicul a răspuns:

Poolica

| alone a răspuns:

Zana, bita, iubire, bebytza si cam atat!

| georgegs a răspuns:

Pui love strucklove strucklove struck sau bebe :X:X:X

| LoveAngel223 a răspuns:

Aproape tot in afara d gurita deci mi se pare o prostie

| bOse a răspuns:

Orice nu contine : y, tz, sh

| BoBoLiNo92 a răspuns:

Pai... Pe mine ma mai striga uneori Baaaaaaa in rasa matii de bou laughing Sau F*** Motanu` matii laughing rolling on the floor Glumeam... Eu ii zic prietenei mele iubita si ea imi zice pui ubyta tati si mai multe laughing

| rosto a răspuns:

Pisoi si strumfu'. iar eu ii zic tot pisoi si din cand in cand uratania pamantului laughing

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

@barbie mai mult de 11 ani nu airolling on the floorsexy iauzi
Nu suport pupincurosiihappy
Imi place doar " iubita " sau imi spui pe nume happy

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

@barbie rolling on the floorInteligenta se pare ca nu a fost darnica atunci cand a venit vorba de tinelaughingLa 17 ani cum sa ai nick`u Barbie si sa ai o poza cu Rapunzele sau Filantropia aiarolling on the floorFairytopia.
@Missbabydoll, ma bucur ca e cineva de acord cu mine, aleluia Dm.
si P. S : @ Barbierolling on the floordaca spune iubita e cocalar? Cica " cocalaro"rolling on the floormoorr cand ai inventat cuvantu` astarolling on the floorDar daca cu` iubita sunt "coalara"[Dm mare e prostia astaarolling on the floor] cu Sexy cum sunt mai?smugInteligentorolling on the floor
TRIST.Foarte tristlaughing

| evelin_1888 a răspuns:

Pisy, zana, ingeras

| Missbabydoll a răspuns:

Nimic de genul: gurita, puiut, zana, printesa, sufletel, inimioara, iubi, bebel, bebitza etc. Mie iubitul meu imi spune "iubita" si e suficient. Nu suport alinturile sau cocoloselile...bleah

| Missbabydoll a răspuns:

@BaRBie, eu as prefera sa-mi zica "iubita" de 1000 de ori decat sa-mi spuna "sexy". "Sexy" mi se pare un cuvant mai de cocalari decat "iubita". Sunt curioasa cum te striga prin casa. Sexy vino putin! Hey sexy vreau sa-mi faci ceva de mancare! Sexy spala-mi si mie o camasa, tricou etc! Suna minunat laughinglaughinglaughing deja ma gandesc sa ii spun si eu iubitului meu sa ma strige asa love struck


| Barbie a răspuns:

Ceva de genu, Baby, Sexy love struck:love strucklove struck:

| Barbie a răspuns:

@Lost In Your Smoke™, spre surprinderea ta am 17 ani tongue asa ca taci in p***a m a t i. Auzi ca "iubita", cocalaro.

| Barbie a răspuns:

@Lost In Your Smoke™ ce sa zic de niku tau straight face...toate cocalarele din zia de azi sunt poete rolling on the floor, bah fiica lu' Eminescu, tu vezi-ti de niku tau. Si apropo vad ca le cam ai cu chestiile gen "Rapunzele sau Filantropia", vad ca ai mai multa experienta ca si mine, prostia ta da de gol fetito tongue
P. S Daca-i trist cum zici tu, du-te si taie-ti venele si comune o poezie, sau un nimic fainwinking ca vad ca le cam ai

| Zăppă a răspuns:

Mie imi spune " fa iubi "
dar nu o zice cu rautate love struck
si eu ii spun lui "ba iubire" laughing

| Bella_1624 a răspuns:

Eu lui:
Ingerash, pui, inimioara, ursuletz, nasuc mic, golanul meu, iubire, iubirea mea, dracusorule, dracusorul meu, bobo [de la bogdan]
El mie:
Scumpi, scumpica, scumpete, iubirea mea, inimioara, printzesa mea, cur****tza mea cand vrea sa ma provoace sa facem prostii blushing pisicuta, pysy, felina mea rea, diavolitzo, copil mik cand ma madaresc:-p, si cand vrea sa ma enerveze uratica mea bosumflata.
Cam atata:-D laughing :-p

| carollina a răspuns:

Pui, puiuc, bebe, bebic, pisy

| Sabry a răspuns:

Micutzo, Bubu, Pisy, Ingeras, Motanel, Ubyta. Cam atat XD

| akadika a răspuns:

Hmmm thinking
amore, iubire, iubi, bot

| kata_9430 a răspuns:

Printesa, iubirea, dulceata, puiule...

| MytTtzZza explică:

Mie imi place sa ii zic...bebelasha,puffu, adorabila, pitica si alea care le-ati zis voi cateodata...

Întrebări similare