| Aimee_7045 a întrebat:

Ce anume ar putea face un barbat total fericit (ce tine de femeie)?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Increderea, fidelitatea si armonia.

| Dav7id a răspuns:

Adica cum m-ar putea face fericit pe mine ca barbat, femeia de langa mine? Asa am inteles intrebare poate nu-i asa sorry.Ca sa ma faca fericit, pai eu nu-mi doresc decat sa ma lase sa o fac eu pe ea fericita, asa sunt si eu odata cu ea fericit.Nu am nevoie neaparata de corpul ei,mai degraba de zambetul ei devin cel mai repede dependent si caut sa il vad si cand stiu ca nu o pot vedea,fericit sunt si cand e suparata si vad ca m-asteapta sa vin sa o impac, nu stiu de ce, dar pot veni in tricou iarna sa o pun cu capul pe umar sa planga si nu mi-ar fi frig.Sunt atatea care ma fac fericit la o femeie, daca stau sa ti le pun acum in pagina vom imbatrani amundoi si tot nu o sa termin.

| geo691 a răspuns:

Adica e unu indragostit de tine si nu sti de ce e capabil sa faca pentru tine? Sper sa nu il faci.

| Visina a răspuns:

In timp ce doarme, dimineata, apucate de sex oral sa vezi ce fericit se trezeste