| âηgeℓ a întrebat:

Ce apreciaza baietii la fete? care trebuie sa fie prima impresie lasata de o fata pentru ca baiatul sa o placa?

6 răspunsuri:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Depinde ce fel de baieti cauti. Fiecare are alt gust. Unora le palc fete vugare altora nu. Unora le palc fete cuminte altora fete ce se imbraca foarte provocator. Oricum toti apreciaza fetele care miros frumos si sunt ingrijite.

| razvan1305 a răspuns:

Eu as zice ca prima impresie care ar trebui sa o faca o fata ar trebui sa fie EXACT ASA CUM E FATA IN REALITATE pentru a evita posibilele,, probleme in viitor" De asemenea n-ar stirca sa te imbraci sexy si asa cum a zis si DyDy4all sati,, evidentiezi formele" (pare ciudat dar pentru majoritatea baietilor acest lucru conteaza ) n-ar strica sa razi la glumele lui si sa-i spui lucruri dragute cel,,, Ce dulce esti sau chestii de genu...

| ToxicGirl a răspuns:

Depinde de baieti. unora le plac fetele mai cuminti altora fetele mai salbatice sa zic asa...de obicei trebuie sa fi de treaba,sociabila, sa nu razi isteric, sa fi sincera si sa ii faci pe cei din jur sa rada happy.dar daca baiatul e cocalar.atunci trebuia sa fi cat mai sexy si sa te imbraci cu haine mulate ca sa iti evidentieze formele laughing

| HISTORY_5103 a răspuns:

Buna.Sa fi sociabila,sa te ingrijesti, sa nu vorbesti URAT, PENTRU CA SUNA ''URAT''.

| Princess_6005 a răspuns:

O parte din baieti se uita la fizic.

| fancyLadyGaga a răspuns:

Baietii cauta cur si sani in general, dar altii cauta fete cuminti si linistite care sa le faca pe plac.Prima impresie dupa mine este sa-i cunoasca sufletul si daca il iei in brate ar fi bine sa-ti ramana parfumul pe hainele lui sa-siaduca aminte de tine si sa miste hormonii in ellaughing