| Ade999 a întrebat:

Ce ar trebui sa-i spun sau sa fac unei fete pentru. a nu se simte singura, plictisita, trista si poate altele?

3 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Fii alaturi de ea la bine si la greu, arata-i ca o sprijini in decizile pe care le ia. Arata-i ca o apreciezi.si se va simtii mult mai bine. SI ca sa nu fie plictisita da-i niste lucruri de facuthappy eu cand ma plictisesc fac teste de pe clopoteltongue si. fa-o sa rada, spune-i bancuri, cu siguranta se v-a simtii mai bine!

| MissL a răspuns:

Incepe o realtie cu eawinking!

| soul2soull a răspuns:

Viata si-o face fiecare cu mana lui prin actiunile proprii.
Daca ai cazut in paharul cu melancolie cel mai bun remediu este o iesire din rutina.