| DANyi a întrebat:

Ce ar trebui sa inteleg cand o fata la scurt timp dupa ce te vezi cu ea pentru prima data, iti spune ca nu stie ce are, nu stie ce vrea de la tine, e buimaca si vrea sa rupa legatura? Cum trebuie actionat? Fetelor, mai mult de la voi astept cateva sfaturi, va rog.

4 răspunsuri:
| xanderblackx a răspuns:

Si la ce te astepti cand te-ai vazut cu ea DOAR O DATA? actioneaza ca orice alt om normal, las-o sa se hootarasca, daca vrea sa fie cu tine o sa vina singura, daca nu, multumeste-i ca nu ti-a complicat viata. tot ce trebuie sa faci este NIMIC. numai bine

| neutrino a răspuns:

Raspunsul este foarte simplu, fata nu te place, si-a facut iluzii desarte.

| skypy007 a răspuns:

Nu te place si vrea sa tio spuna intr-un mod mai elegant da vad ca tu esti mai greu de cap si nu intelegi

| lex79 a răspuns:

Înseamnă că nu te place.