| butt3rfly16 a întrebat:

Ce ar trebui sa inteleg din comportamentul prietenului meu care nu da niciun semn toata ziua si se comporta destul de ciudat in ultima vreme?cryingNu i-am dat motive sa fie suparat sau altceva si nu pot sa imi dau seama ce se intampla.Ce ar trebui sa faaac? Sa=l sun,sa-l las in pace, sa nu-l mai caut?!sadFundaaa.Multumesc

Răspuns Câştigător
| Elena_9064 a răspuns:

Buna. Daca el nu te cauta pe tine mai ales ca este baiat nici tu NU ar trebui sa il cauti pe el DELOC. Asteapta si o sa vezi ce se va intampla daca vezi ca el continua sa te ignore si sa fie mereu posomorat atunci nu are rost sa mai stai cu el. Dar daca el nu o sa mai fie asa atunci totul o sa fie ok. Oricum iti urez MULT SUCCES! PA-PA.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate are pe alta si a cam uitat de tine, mai bine lasa-l sa te caute el

| neutrino a răspuns:

Tu cum crezi ca are loc o despartire? Nu toti au educatia necesara pentru a-si lua " la revedere".

| victorandrei a răspuns:

Semn clar, relatia nu mai exista pentru el. Game Over

| ma0taarecratima a răspuns:

S-o fi plictisit. ignora-l 2-3 zile, sa vezi daca te cauta, ii pasa