| anonim_4396 a întrebat:

Ce ar trebui si cum ar trebui sa vorbesc cu un baiat care stie ca il plac? dau funda.

5 răspunsuri:
| tpuu a răspuns:

Daca si el te place, va face primul pas. de ce tu ca fata trebuie sa faci primul pas?! Si daca nu va face el primul pas, poate pentru ca e rusinos, atunci va veni de la sine totul.

| neutrino a răspuns:

Daca baiatul nu te place, poti sa te dai cu capul si fundul de toti peretii si nu vei avea succes. Cel mult poti avea o aventura, si atat.

| piTiCcu a răspuns:

In primul rand afla daca si el simte ceva pentru tine, ca sa nu ramana masca, iar daca sentimentele sunt reciproce trebuie sa gasiti subiecte de discutie, sa va cunoasteti mai bine, apoi totul vine de la sine.

| MadaSweet18 a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti normal, sa incerci sa afli daca si el te place si daca da sa te apropii mai mult de el.

| Yones_Cezar_1999 a răspuns:

Fate ca nu il mai placi! sau vorbeste cu el deschis! off! mereu la intrebarile astea exista doar alternative!