| anonim_4396 a întrebat:

Ce are Horia Brenciu de-i asa sexy?

Răspuns Câştigător
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Sau mai bine intreaba-l pe el asta happy

6 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Wow! nu ma asteptam la o asa intrebare! Parerea mea este ca il face frumos felul lui de a fi!

| foxi a răspuns:

Eu nu-l vad sexi!

| Tweetymrrr a răspuns:

Are 2 mâni, 2 picioare, un nas, 2 ochi, 2 urechi.asta'l face super'secsi.

| AndreeaEma a răspuns:

Cand ai zis sexy, m-am gandit la fizic, care as spune eu ca nu e tocmai punctul lui forte, insa felul lui de a fi face furori!

| seen a răspuns:

Daca tu consideri o persoana sexy e pentru tine sexy nu pentru restul sarmul vocal e o abilitate prin care mintal poti schimba cum te priveste omul ex ( sexy, fain ciudat, si etc

| alicebella a răspuns:

Daracu om daca ar vedea intrebarea iar cadea fatalaughing ma rog e un om simplu si cu o modestie enorma dar sexy...dar ma rog...happylaughing