| nebunu_5532 a întrebat:

Ce are site-ul asta de rahat de nu merge?!
M-am saturat sa imi spuna mereu cind vreau sa fac ceva ca are probleme tehnice.
Este tipic rominesc sa faci ceva si sa nu functioneze.
De CACAT...

5 răspunsuri:
| xXCrystyanXx a răspuns:

Auzi baiatu, daca tu consideri ca e de rahat acest site ce cauti pe el?
Nu-ti place, dispari!

| Mihaela111 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa respecti efortul pe care il fac acesti oameni pentru a ajuta alte persoane iar daca nu iti place atunci nu mai intra pe site

| KatAcestUtilizatorNuMaiEPeTPUxD a răspuns:

Calm down dude...

| nebunu_5532 explică:

Deci sa inteleg ca daca unii oameni fac eforturi ca sa-i ajute pe altii putem sa trecem cu vederea ca nu fucntioneaza corect sau pur si simplu nu fucntioneaza...bravo ma bucur ca asa ginditi voi. Probabil asta este si motivul pentru care nu merge nimic bine in tara asta. Daca sunt atit de multi oameni care gindesc ca voi cei care ne conduc fac ce vor stiind ca nu o sa reactionam in nici un fel. Este o chestiune si mentalitate tipic romineasca. O sa murim din cauza celor care nu iau atitudine iar in aceasta categorie face-ti si voi parte.

| Xperyence a răspuns:

Ba **** apropo pentru mesaju dat ( in natia mati imi bine stai cuminte ca iti *** 2 sfatoalfe in bot te las mort