| anonim_4396 a întrebat:

Ce as putea discuta cu o fata care mi-a lasat id-ul pe hi5...

dati-mi si mie niste idei va rog mult... cam ce subiecte sa abordez

va multumesc

p. s:am 17 ani.

5 răspunsuri:
| ////////////// a răspuns:

Incearca sa afli cum e ea, despre trecutul ei, ce scopuri are, ce vrea sa devie, daca are un vis, ce face in timpul liber, daca ar vrea sa te cunoasca pe tine, ce calitati apreciaza la oameni...curaj

| madalina_8123 a răspuns:

O conversatie gen : planuri de viitor, filme, hobby-uri, animale preferate, gen muzical preferat, conceptii personale despre viata si orice altceva, prietenie, lucruri care nu va plac, intamplari hazlii, glume, moda, profilul prietenului/ prietenei perfect(e), jucati jocuri on-line.

| melissa02 a răspuns:

Incercati sa va cunoasteti, sa vezi ce ii place sa faca, care sunt planurile ei de viitor, sunt multe subiecte despre care ati putea sa vb.Cine stie poate va place sa faceti aceleasi lucruri.De la asta poate incepe o relatie frumoasa, o spun din propria experientahee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tati la 17 ani esti grav daca nu sti ce sa vorbesti cu o fatalaughing)rolling on the floorrolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasa id ei laughing