| anonim_4396 a întrebat:

Ce as putea face daca imi place de o fata si nu am curajul sa ii spun sau sa ii cer numarul de telefon (nu ii prima data cand mi se intampla)?

Răspuns Câştigător
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Fa-ti curaj ca nu se poate intampla nimic rau. Daca te refuza asta e. Mergi mai departe. Mai sunt fete.
Sau cere ajutorul unui prieten. Prin intermediul lui poti face rost de nr de tel al fetei si vorbesti tu cu ea mai departe.

3 răspunsuri:
| HotDark a răspuns:

Pai... ia-ti inima in dinti si cerei nr de tel... pana nu ti-o fura altulwinking daca esti timid, lasa de o parte toata timiditatea laughing Bafta!

| N0name_7278 a răspuns:

O poti intreba chiar tu.
Sau cand aveti ocazia sa ma vorbitihee hee O iei asa..."mai pă după casa" si o intrebi de cine ii place.
rolling on the floorAcum pe moment mi-a mai venit o ideebig hug
Puteti sa va jucati adevar sau provocaresmug.
Adevar : E adevarat ca ma placi?
Provocare: De cine iti place mai mult din scoala?
In functie de ce alege.
Baftaakiss
Sper ca te-am ajutatbig hug
Fundaapuppy dog eyes

| Lovely a răspuns:

Degeaba iti place daca nu faci nimic. Ca un reprezentant mascul al speciei tu ar trebui sa fii ala mai indraznet. Daca ti-e frica de un refuz, nu iti mai fa probleme. E doar un refuz nu o tornada care iti ia casa si masina si te lasa in strada.
de obicei persoanele directe au mai mari sanse de reusita decat cele care evita sa vorbeasca( asta e pe bune, studiu facut). Zii direct: Te plac. Ce asa mare greutate? orice are un inceput. Fa-l sa fie acum ca sa scapi de el cat mai repede si dupa sa fii expertbig grin
ai grija de tine