| An89 a întrebat:

Ce aș putea face împreună cu iubitul meu de Crăciun încât să fie mai frumos?

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa cantati colinde impreuna, sa mergeti la biserica, sa va colindati prieteni, sa luati cina la un restaurant

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să cauți în localitatea ta, un cămin de copii, sau un azil de bătrâni, sau oameni bătrâni singuri, sau familii sărace, să îi colinzi și să le duci cadouri.

| Freya1 a răspuns:

Daca aveti masina plecati undeva la munte, undeva in natura, la saniusi.
Dacă nu sunt târguri de crăciun pe care le puteti vizita.Descarcati filme de crăciun si faceti seri impreuna cu dulciuri, popcorn.Vizitati prieteni.

| Goete a răspuns:

Vrei sa fie mai frumos iubitul tau?
Ce ai putea face cu el.....sa-i faci o operatie plastica?

| Iote a răspuns:

Colinde prin localitatea ta. Caolindati trecatorii de pe strada. Va fi surprinzator pentru ei si veti fi si voi uimiti de reactiile lor de bucurie.

| Eireann a răspuns:

Mergeti la patinat intr-o seara. Apoi puteti vizuta un targ de Craciun si sa beti vin fiert.

| CleanHeart a răspuns:

Hai sa vin si eu cu o idee
daca cumva nu sunteti satuli de stat in casa, puneti-va un film comedie ceva si comandati pizza, intre timp radeti si povestiti despre viata, puteti merge la niste prieteni la colindat sau la o plimbarica intr-un targ, sunt atatea lucruri pe care le puteti face si atata timp cat sunteti impreuna si va iubiti si craciunul zambeste cu voi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex

Răspuns utilizator avertizat
| Alexandru250201 a răspuns:

Sex salbatic

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Sex in 3

| Eteda a răspuns:

Luati masa in familie, va imbratisati, va spuneti ca va iubiti, va sarutati si asta e tot ce conteaza. Ce poate fi mai frumos decat simplul fapt ca sunteti impreuna?!

| Xanor a răspuns:

Ahahah ai pus intrebarea asta la catecoria sex si dragoste, hahaahah lol

| sunttare666 a răspuns:

Tio zic pe drept: sex