| Anonim5647 a întrebat:

Ce as putea face sa nu ma mai cert cu prietena mea zilnic, avem 5 luni de zile si de la un timp foc mereu, iar eu sufar dupa ea...pana la urma ne impacam, dar un sfat in care sa-mi spuneti ce as putea face sa le evitam?

2 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut.
Tinere daca ai fi barbat,cred ca ai stii singur solutia.
Acum nu ai spus nici moitivele, nu putem sa le ghicim.
Fi si tu mai explicit, motive sunt multe, solutii la fel de multe.
Cu alte cuvinte, explica mai bine care e faza si din ce motive se ajunge aici...

| Anonim693748285916472 a răspuns:

Pai din ce motiv va certati
Incearca sa nu mai aduci in discutie acele lucruri
Si cam asa sunt femeile, cum vor ele, cum vrei tu e gresit si mna...