| Daniela1Laur a întrebat:

Ce as putea sa'i cumpar iubitului meu de ziua indragostitilor. Vreau niste idei originale plss. Dau funda+Vote.

Răspuns Câştigător
| Stana_Alexandru_1993 a răspuns:

Hei eu unul ca si baiat nu as dori un cadou care a costat vreun leu, fa-i o bratara voi fetele va pricepeti. Efortul ta nu faptul ca ai cuplarat merita mult mai mult si eu unul nu stiu cum e iubitul tau dar sincer eu as prefera sa stiu ca tu mi-l-ai facut, are o valoare mai mare.

4 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Uite aici ai niste idei da?
http://www.click.ro/......66308.html

| ochiverzi91 a răspuns:

Un tricou personalizat cu un text haios, o cana personalizata, o perna personalizata etc. Lantisor pentru indragostiti (jumatate pandantiv tie, jumatate lui), poti cumpara o rama draguta in care sa pui o poza cu voi doi si sa scrii un mesaj dragut pe spate, sau pur si simplu ii scrii o scrisoare in care te justifici ca nu ai putut sa ii cumperi nimic din cauza ca nu ai stiut ce sa ii mai cumperi (baietii adora sinceritatea) si sa ii descrii dragostea ta in cuvinte scrise pe foaie! happy Sau ai putea sa scrii pe google "cadouri pentru baieti", poate gasesti ceva dragut pe care ai putea sa il comanzi pana pe 14. Sper ca te-am ajutat! Funda? big grin

| vladiaici a răspuns:

Cumpara-i prezervative pentru 3 lunilaughing

| Andreea1221 a răspuns:

Un ceas.depinde cat e de pretentios. Poti sa ii cumperi o rama foto cu poza voastra