| alexandra_7378 a întrebat:

Ce as putea sa. i cumpar prietenului meu de valentine's day? (25 de ani ) arehee hee

6 răspunsuri:
| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Un strap-on!

| BlueLine a răspuns:

25 de ani zici thinking pai poti sa ii cumperi un parfum care miroase foarte bine sau bratara ceva care sa te simbolizezebatting eyelashes sau o bluza frumusica depinde si de ce ii place lui mai mult tongue

| roisin a răspuns:

Daca e pasionat de muzica, iti poti lua un Cd cu formatia preferata, o carte, un film, o chitara chiar[daca e mai mult pe partea artistica.]

| Lavinia a răspuns:

Durex play!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi in primul rand cateva prezervativelaughinghee hee glm. Poti sa ii cumperi daca este... sau faci u un lantisor ca inimioira ca 2 parti una ca initiakla tha una ca a lui :*(am vazut in filme) daca e si el mai sentimental iai asta daca nu...prezervative si niste chiloti tangahee hee bafta:*

| pinksimo a răspuns:

Un cadou personalizat zic eu ca este o solutie buna. Aici gasesti cateva idei bune http://www.ideaplaza.ro/cadouri-valentines-day-ziua-indragostitilor/. Multa bafta!