| Bobolicos a întrebat:

Ce as putea sa-i iau cadou de Valentine's Day prietenului meu care e genul tipului singuratic, rocker si cret. Please help me! happy

Răspuns Câştigător
| Miley a răspuns:

Pai cred ca o bratara sau cum se numeste care se pune la mana cu un craniu, un sarut de la tine cu siguranta i-ar placea mult si in rest nu mai stiu dar ceva care sa ii aminteasca de tine mereu.

6 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poate ceva de genul http://www.crownfashion.ro/catalog/colec%c5%a3ia-rock-104926 sau simbolic http://www.crownfashion.ro/......hei-106732 dar in final conteaza mai mult sentimentele voastre iar pentru doi oameni care se iubesc nu-i nevoie de Valentine' s Day ca sa-si arate afectiunea.

| Niros19 a răspuns:

Si eu sunt ceva de genul asta dar tu il cunosti bine si poti sa ii iei ce ii place lui eu nu stiu sa iti spun preferintele lui

| Rioko a răspuns:

Un tricou cu trupa preferata smug merge de fiecare data laughing

| hermione a răspuns:

Un sd cu muzica.trupa lui preferata

| thestyle a răspuns:

Un mp3 player

| Bobolicos explică:

Este cel mai bun prieten al meu si ne stim de cand suntem mici. Face baschet, asculta rock si e foarte destept. Are mult potential.