| geogi a întrebat:

Ce as putea sa ii scriu intr-un mail unei persoane cu care nu am mai vb de aproape o luna de zile esti vorba de fostul prieten va rog ajuta-i-ma vreau ceva mai simplu care sa ii arate ca nu am uitat de el... un text sau ceva.

4 răspunsuri:
| Turquoise a răspuns:

'hei ce mai faci? nu am mai auzit nimic de tine sad mai traiesti?waiting'

| Alexandra_3922 a răspuns:

Cere-i un sfat...si zii ca ai nevoie de sfatul lui, chiar daca acea problema in realitate nu exista.arata-i ca iti pasa si parerea lui. o sa mearga.sigur nu te va lasa balta.la mine a mers mereu.BAFTA!

| Just a kid a răspuns:

De ce sa ii dai tu si sa nu astepti sa iti dea el?thinking

daca chiar vrei.ai putea sa ii zici ca te-ai gandit la el si vroiai sa stii ce mai face

| ATHOS a răspuns:

1. Vreau sa te intreb ceva : daca ai primi o scrisoare de la prietenul tau si ar fi scrisa de altcineva ti-ai da seama? (Eu mi-as da seama dupa primele cuvinte).
2. Sfatul meu : Incepe si scrie. Incepe si scrie cum te simti, cum ti-a trecut aceasta luna, ce este in sufletul tau, ce ai invatat din aceasta experienta, ce crezi tu ca s-a intamplat cu relatia voastra, etc. Vei vedea ca vei scrie mult mai mult decit ai fi putut sa-ti imaginezi. Si inca ceva : vei vedea ca aceasta scrisoare, scrisa din inima si sufletul tau il va misca profund!