| brunett3 a întrebat:

Ce as putea sa imi pun la status sa fac un baiat gelos... el ma place dar vreau sa ii dau de inteles ca imi place de altu. tonguehee hee
Gen : cine ar fi crezut ca am putea fi mai mult decat prieteni?
Si eu pe tine laughing
Amandoi am implinit x luni...Intelegetzi voi.
Funda ...promitt laughing

4 răspunsuri:
| aniriiiiii a răspuns:

Totul incepe cu o amicitie, trepatat se ajunge la prietenie si de aici ...nebanuite sunt caile domnului love struck whistling

| GenEu a răspuns:

Te iubesc ca in prima zi? Sau e prea clasic?

| nobody_1518 a răspuns:

Nu am eu dreptul sa m bag dar. ti-as da sfatul sa nu ii dai de inteles ca esti cu altcineva, o sa incerce sa te uite pentru ca esti cu altul si nu ar mai avea sanse
succes:*

| ciprianadi a răspuns:

! bc Daca ai nevoie de muzica noua poti descarca pe www.radiogo.info