| Ylaria a întrebat:

Ce as putea vorbi cu un baiat prin mesaje fara sa banuiasca ca il plac?

Răspuns Câştigător
| ZBDARIA0509 a răspuns:

Incepe prin a-l saluta, Intreaba-l ce ii place sau ce face, numa' ai grija sa nu te bagi in amanunt sau sa vorbesti chestii mai persoanele despre tine. Sper ca te-am ajutat

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Despre apocalipsa

Răspuns utilizator avertizat
| Vegeta07 a răspuns:

Despre sex

| Rm12 a răspuns:

De toate, intreba-l ce mai face, cum mai e, bla bla. Doar nu-l intreba foarte multe despre el, in rest. Vorbiti de vreti, mancare, jocuri, etc. Pur ai simplu fa glume.

| Boboc_Alexa_1997 a răspuns:

Fi tu însuți daca și el te place e bine daca nu tu trebuie să fi o femeie sau fata puternica și cu încredere în tine bafta