| mirelgmm a întrebat:

Ce asi putea sa ii iau la prietena mea de mos nicolae? nu am nici o idee!crying

4 răspunsuri:
| MikyMi a răspuns:

Afla ce isi doreste ea cel mai tare si surpeinde-o.
Sugestii: o bluza, o bratara aur/argint, un ceas, o rama foto cu poza voastra, un parfum si dulciuri!

| baru a răspuns:

Sall. De Mos Nicolae, de regula se primeste si se pun in ghete sau cizmulite, incaltaminte, dulciuri. Pentru prietena ta, idem. De Craciun se fac cadouri. Cumparai o cutie mare de ciocolata, si un ghiveci cu o floare. Va ramane amintire.Pa

| raisa1993maria a răspuns:

E imposibil sa nu ai nici o idee, in fine... ii poti lua un parfum, gel de dus, ceva frumos de la AVON de exemplu, sau o bluzita, o bratara etc

| Maria_8455 a răspuns:

Eu zic ca ai putea sa ii iei un puloveras funny... nu stiu cu un mesaj ca de sarbatori...