| ionica56 a întrebat:

Ce asteptari are un baiat de la o >fata? >:

3 răspunsuri:
| DrunkenRat a răspuns:

Libertate... probabil.

| Cornelutz a răspuns:

Pai o fata vreau mai multe lucruri de la un singur baiat, si baieti vor un singur lucru, dar de la mai multe femei big grin PLSSSS FUNDA!

| sarchii4 a răspuns:

Un baiat.nu stiuthinking Dar... baieti zic de noi ca suntem complicate, om vrea noi fetele multe dar ei au mult mai multe pretentii cand e vorba de o relatie.Noi fetele vrem doar sinceritate si iubire pe cand ei:daca vorbesti cu pritenii lui are de banuit daca il inseli cu unu din ei sau daca il paraste vrunul deci mai bine nu vorbi,dar daca nu vorbesti cu ei de ce esti asa rece si nu vorbesti cu ei,de ce iesi cu fetele si nu ii spui,sa te vezi cu el cand are el chef, sa nu ii dai multe sms-ri ca esti stresanta, daca nu-i dai sms vorbesti cu altu.si toate astea.Deci un baiat vrea ca fata sa fie cuminte, sa-l iubeasca, sa-l asculte si sa nu-l minta. Sper ca am ajutatbig grin