| anonimcunume a întrebat:

Ce ati alege fifa 2012 sau PES 2012.

Răspuns Câştigător
| Alec a răspuns:

Niciodata nu o sa se compare Fifa cu PES. E ca si cum ai compara un film cu buget 300.000.000$ cu unul de 3.000.000$. Numai daca te uiti la Trailer iti dai seama ca e cu 5 clase mai tare Fifa. Daca joci jocul iti va fi si mai clar. Oricum PES nici macar nu are licenta pentru toate echipele, e frumos daca iti iei multe Patchuri la el, dar nici atunci nu se compara cu Fifa. Oricum e plictisitor sa te joci pe calculator, daca ai o consola si te joci cu un prieten o ora doua pe zi da, dar ca sa pierzi timpul cu jocuri pe PC e aiurea, mie unul imi pare rau ca am pierdut atat timp pe jocuri.

5 răspunsuri:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Pess 2012 clar: ) )

| Liquify a răspuns:

Fifa.

| sltlp a răspuns:

Pes. Fifa a ajuns vai de el. Licentele fifa sunt egale cu 0. Mecanica de la fifa nu sa mai schimbat din 2007. Altfel spus, este praf. Nici pes nu i se pare mai bun, dar oricum...

| frumusikgirl1 a răspuns:

Fifa 2012:pe

| MO231 a răspuns:

Fifa