| BlitzLikeXd a întrebat:

Ce ati alege pentru relatie noroc dragoste bani sau faima?

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Toate dar cam greu sa le ai -Unele sunt mai vitale si le poti avea si pe celelalte.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noroc si dragoste

| SunnyDay88 a răspuns:

Le dai la promotie sau ce?

| AndyLavy a răspuns:

Noroc. si cu putin noroc... le poti avea pe toate happy

| Swal a răspuns:

Eu as alege sanatate. Chiar acum o ora, ma uitam de discovery la o emisiune unde arata oameni cu boli rare. Crede-ma, te pisi in ei de bani si-n ea de dragoste, daca ai probleme cu sanatatea, te-ai dus dracu'.

| annna69 a răspuns:

Cate putin din toate

| Lovetolove a răspuns:

Noroc. Daca esti norocos o sa faci si bani, daca esti norocos o sa ai si dragoste, daca esti norocos o sa ai si faima.
Noroc as zice.dar si bani.
BANI, BANI, BANI, BANI. laughing

| LadyBird16 a răspuns:

Daca ai parte de dragoste (primesti si oferi) le poti realiza si pe celelalte in timp, iar satisfactia este mult mai mare, la fel si linistea sufleteasca.

| Lucian_Bogdan_1995 a răspuns:

Daca ai noroc ai dragoste, bani si faima

| Ioana166 a răspuns:

Noroc si dragoste

| LenutzaR a răspuns:

Dragostea, deoarece unde e dragoste totul vine.