| Alexuta333 a întrebat:

Ce ati face cand ati afla de la prietenul iubitului vostru ca iubitului nu ii place fata ta...si asta te raneste mult.dar tu in iubesti atat de mult?

Răspuns Câştigător
| ILIoN a răspuns:

Atunci de ce e iubitul tau? Un iubit adevarat e indragostit de fiecare particica a trupului iubitei sale. Nu cred ca poate sa stea cu tine daca ii place doar sanii tai, doar fundul tau, doar picioarele tale. Un iubit iubeste... totul. Tu il iubesti si stiu ca doare al naibii de tare. Pur si simplu, zii ce ai aflat si daca incearca sa se scuze, sa ti aduca argumente ca sa l ierti, gandeste te ca poate a zis o la suparare, dar daca e un badaran notoriu, lasa l in plata Domnului, ca doar n a murit mama baietilor...

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Este un nesimtit si nu cred ca merita sa il numesti iubitul tau

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Pai daca nu ii place figura ta nu te place pe tine deci nu te iubeste. De aici rezulta ca ar trebui sa-l trimiti la plimbare.

| Mussette a răspuns:

As vorbi cu el.
Poate ii placi tu, dar nu si chipul tau. se mai intampla sa placi ceva si altceva nu la cineva.
Treci putin peste.
Oricum, nu-i frumos ca ti-a zis prietenul iubitului. Ca si a sa nu iti poti schimba fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde gasiti fratilor asa nume laughing, aveti o imaginatie, mama mama

| GabrielaIoana a răspuns:

Ii dai papuci.

| Futhakari a răspuns:

Daca nu-i place fata ta atunci de ce ce sa mai chinuit sa ati fie iubit?

| Valleria a răspuns:

Inseamna ca te iubeste. Se intimpla de multe ori sa te indragostesti de cineva si nu intelegi de ce pentru cum arata nu te atrage atit de mult. Incearca sa vorbesti cu el, desigur nu o sa treci la subiect deodata, intreaba-l dc te iubescte sau ce ii place mai mult la tine.

| nonameXD121314 a răspuns:

Intreaba-l de ce nu ii place fata ta si daca te iubeste...noua baietilor cand nu ne place cum arata fata la fata stam cu ea pentru ca are un corp super

| Issa001yss a răspuns:

Pai daca nu ii place cum arata fata ta, poate ii place caracterul tau, personalitatea, poate va potriviti in sensul asta. Ar fi prea superficial sa te placa numai pentru cum arati nu?