| darkelf45 a întrebat:

Ce ati face daca ati avea un pistol in mana? la mine. 3 tinte Boc Basescu si Justin Bieber

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| piciuk a răspuns:

Mi-as cumpara mai multe gloante, sa fiu sigura ca-i nimeresc bine pe toti 3.

| Miuriel a răspuns:

Clar pe Justin Bieber l-as impusca, as trage in el cu toate gloantele pe care le-as avea!

| nuta a răspuns:

Nu inteleg care'i faza cu justin de'l urati toti pe mine nu ma intereseaza persoana lui
mie boc si basescu imi fac viata grea si nu numai miewinking
sa'i vedem pe ei cum isi trimit copii la scoala, platesc intretinere si restul datoriilor, au de mancare pentru o luna, si eventuale medicamente din 7 milioane sa nu zic 4 acumwinking
deci clar stiu cine ar merita sa moara
sa aiba o moarte mai cruda decat ceausescuoh go on

| ReeaAndreea a răspuns:

Clar as trage de 3 ori in justin biberon laughingrolling on the floor

| LOADING █████████99% a răspuns:

Boc-piticu` porno
Basescu-ranjitu` cu suvita
Justin-poponarul universuli, are o voce zici ca a inghitit heliu si totusi.
"wow Justin ce frumos esti, te iubesc! esti viata mea"-Asta auzi de la fanele innebunite dupa moaca lui.
Cred ca mi-as lua mai multe gloante, sa fiu sigura ca moare Justin, apoi ma pot ocupa linistita si de Boc si Basehappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar in justin beaver straight face