| Numeexistent a întrebat:

Ce ati face daca v-ati prinde parteneru/partenera intretinand relatii sexuale cu cineva de același sex ca el/ea?

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Leben sie wohl liebe =adio iubire

| SG1995 a răspuns:

Threesome tati, imagineaza-ti ca iti vezi iubita facand sex cu alta, nu cred ca simti furie in clipa aia, ci doar soc si excitare.

| VirtualWorld a răspuns (pentru SG1995):

Exact? Orice băiat ar proceda la fel, la băieți nu e ceva ieșit din comun să vadă doua fete că fac sex, însă invers e ceva scârbos și nici fetelor nu le-ar convine băiat cu băiat. Cunosc unele fete de nu au nicio problemă cu lesbienele, și nu sunt lesbiene, pur si simplu sunt de acord cu asta.

| SG1995 a răspuns (pentru VirtualWorld):

Din contra prietene, multe femei au fantezi cu 2 bărbați făcând sex cu ea.

| ale121ale a răspuns (pentru SG1995):

Exact!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil aş rămâne şocată în momentul ăla, apoi m-aş despărţi de el pentru că, până la urmă, m-a înşelat, chiar dacă a făcut-o cu un bărbat şi nu cu o femeie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-aș alătura și eu

| Vikaa a răspuns:

M-as alatura lor, sa fie dragoste gang bang rolling on the floor

| cristian200313 a răspuns:

Adio iubire, ce vrei? Vrei sa te impaci dupa ce te-a inselat? Raspunsul meu este NU. deoarece daca te impaci cu el/ea iar o sa te insele si mai grav.

| VirtualWorld a răspuns:

Bă, pe mine nu m-ar deranja, băieților le plac fetele lesby, dar fetelor nu le plac baietii gay, deci eu as fi de acord dacă as prinde-o pe partenera mea cu alta fată, m-aș alătura și eu? Dar o să fie nasol când o să trebuiască sa povestești la alții că prietena ta te-a înșelat cu o fată?

| IuliaMariaQ a răspuns:

I-as propune sa o facem in 3

| DanyDav a răspuns (pentru IuliaMariaQ):

Experimentez asta si este foarte placut.

| SupMates a răspuns (pentru IuliaMariaQ):

Ai 10 ani