| anonim_4396 a întrebat:

Ce ati face in situația asta? Imi plac doi bărbați si ei mă plac. Unul e din Cluj altul din București vorbim online. Cel din Cluj e romantic si drăguț vrea sa ne întâlnim sa petrecem timp împreună mult.Cel din București e mai miștocar și vb sarcastic mereu dar si el a zis ca ma place si vrea sa ne vedem la o cafea. Dar eu nu știu unde sa merg acum laughing laughing laughing

12 răspunsuri:
| Willis a răspuns:

La amândoi, pe rând.
Apoi alegi care îți place

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Unde locuiești acum? Adică în ce localitate?

| Emilian65 a răspuns:

Alege-l pe cel din Cluj, este romantic si dragut, calitati pe care si le doreste orice fata cu capul pe umeri.

| Hammurabi a răspuns:

Teoretic, corect pentru tine ar fi să te întâlnești cu amândoi pe rând.
Pentru că e o imensă diferență între "vorbitul online" și întâlnirea face-to-face.
Atunci, îți vei da cu siguranță seama care îți place mai mult și care e mai potrivit pentru tine.
Iar discutatul online, sau o primă întâlnire cu fiecare, chiar nu te obligă cu nimic. N-ai de ce să te simți vinovată.

| Lukasssz a răspuns:

Pe ala mai aproape de tine

| alexalx1234 a răspuns:

Alege-l pe cel din Cluj, dar mai mult ca sigur îl vei alege pe cel din București că sunteți atrase de genul ăla de băieți.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Incearca-i pe amandoi

| secs69 a răspuns:

O sa l alegi pe cel din Bucuresti pentru ca acolo o belesti

| c4nd4leante a răspuns:

În locul tau l-as alege pe cel din Cluj.

| Goete a răspuns:

Nu merge nicaieri, cheama-i pe ei la tine

| meli120 a răspuns:

Grija, doar ca e romantic in mediul online nu inseamna ca se comporta la fel de bine in viata reala. Aparentele sunt inselatoare in situatia asta.

| darrio2007 a răspuns:

Fiecare din ei stie ca tu vorbesti si cu altul? Ii vei pierde pe amandoi, la un moment dat.