| oCiudata a întrebat:

Ce ati prefera mai mult?

sa scapati de haitele de caini din marile orase? ...sau de haitele de rromi?

Răspuns Câştigător
| AleAleAle1111 a răspuns:

A 2 variantahee hee unii sunt chiar enervanti...cu cainii nu am probleme.big grin imi plac; X

10 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Cainii imi plac si la mine nu a sarit niciodata nici un caine, eu cred ca ataca doar daca sunt atacati.si nici rromii nu ma deranjeaza, sunt tot oameni asa ca nu aleg nici o varianta imi pare rau

| Carly22 a răspuns:

La caini mai chemi hingherii. la rromi nu poti. deci as scapa de haitele de rromi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rromi

| LoveNiki a răspuns:

De romi logik :-p

| ReeaAndreea a răspuns:

Eu n.am nimic cu cainii. sunt si ei fiinte si nu musca oameni fara motiv decat daca noi le facem ceva. cu rromi n.am absolut nimic, nu.s rasista si in plus uni sunt de treaba. deci. niciuna dintre variantewinking

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Ai gresit categoria!

| Agentulx a răspuns:

Nu se spune rromi se spune rromi poate e un cuvant dureros dar asta e, pentru ei suntem priviti ca un popor de hoti, prin romi o mare parte din streini inteleg persoane care traiesc in Romania.As vrea sa scap de ei.dar nu e posibil, peste 50 de ani vor fi romi la putere aici fiecare familie face cate 5-6 copii in timp ce maxim 2-3.

| Scliparici a răspuns:

De rromi

| TVD13 a răspuns:

Deci numai discriminatii romi ce dracu aveti cu ei?
Nu sunt si ei oameni daca u nu ai fi `blonda` ci ai fi ...asa ti-ar place sa fi discriminata?
A si caini lasati romi in pakebig grinbig grinbig grin

| nebunu_5532 a răspuns:

Moarte pentru ciori.