| Patrăţel a întrebat:

Ce atrage atenţia la o fată? atât fizic cât şi moral.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca fizic atrage ceea ce ii place celuilalt. Ochii, buzele, fundul...depinde de persoana si de ceea ce ii place mai mult. Moral cred ca bunul simt, sinceritatea, simtul umorului. Dar depinde in ce sens "atrage atentia". Daca vezi o fata care este cat strada si care injura iti poate atrage atentia imediat.

1 răspuns:
| Alecsaandrra a răspuns:

Fizic. depinde de genul fetei de baiat. iar moral. destept si sa nu se creada mare ciumeg