| MarianSteaua a întrebat:

Ce atrage o fata la un baiat, cei place, ce vrea de la el?love struck

7 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Eu vreau de la un baiat, SEX love struck

| Marius2011 a răspuns:

Poi depinde pentru o fata un baiat trebuie sa fie asa: amuzant,frumos,tandru,dulce,atent, nu badaran, repezit si cea mai importanta chestie sa nu fie obsedat sexual.

| maryngeorge a răspuns:

Acum depinde si de fete sunt fete care daca baiatul are buzunarul plin gata se baga pe el nu te supara dar asa este realitatea sunt si fete care nu o prea intereseaza chesti marunte doar sa aiba bani, insa mai sunt si fete care sunt atrase de comportament, de tandrete, sa fie frumos, dulce, sa se simta bine in preajma sa star

| maryngeorge a răspuns:

Acum depinde si de fete sunt fete care daca baiatul are buzunarul plin gata se baga pe el nu te supara dar asa este realitatea sunt si fete care nu o prea intereseaza chesti marunte doar sa aiba bani, insa mai sunt si fete care sunt atrase de comportament, de tandrete, sa fie frumos, dulce, sa se simta bine in preajma sa :*

| Andra1024 a răspuns:

Uite si parerea unei fete:baiatul ar trebui sa aiba urmatoarele calitati:istet,tandru,fidel,sincer, iubitor, atent.cu simtul umorului,gentleman sa stie cum sa se comporte in societate, rabdator, intelegator si nu are trebui sa aiba opusul la cele mentionate.Cam astea cer fetele de la caracterul unui baiat in general, si pe langa toate astea trebuie sa fie si dragut(chipes).Eu am generalizat raspunsul dar acum depinde de fiecare persoana in partebatting eyelashes

| BoGdY_4600 a răspuns:

Pai prima impresie conteaza intotdeauna.De obicei ele se uita la aspect si la comportamentul tau.

| Mizterzu a răspuns:

Tu lucrezi cu gura? trebuie sa stii meserie