| rapidistarapid a întrebat:

Ce boala sau ce infectie pot avea daca mi se inrosesc labiile si cateodata mai ales dimineata sunt foarte uscata, nu am scurgeri de nici un fel si nici mancarimi, numa se inrosesc?

2 răspunsuri:
| 1micdamare a răspuns:

Cred ca s-au deshidratat.
mai scuipa pe ele cand le folosesti cu mana!

| adinakaty a răspuns:

Nu cred ca ai nici o boala, e posibil sa fie din cauza lenjeriei.incearca sa nu mai porti lenjerie cu dantela sau cu foarte multa fibra elastica, incearca sa iei ceva din bumbac sau sa nu porti deloc noaptea, iar seara inainte sa te bagi in pat sa te speli cu apa si cu un sapun cu ph neutru. bafta