| JojuGB a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i fac iubitei mele de Valentine's day? Chiar nu am idee si poate ma puteti ajuta. Are aceeasi varsta ca si mine, 22 ani!

Răspuns Câştigător
| IloveME a răspuns:

Poi de la traditionalul buchet de flori si cutia de ciocolata pana la inelul de logodna laughing ( glumesc)
Deci ca sa nu fi chiar asa de traditiona, ai putea sa-i daruiesti ceva cu data voastra sau numele voAstre( bratara, lant sau verigheta)
Ar mai fi o cina romantica in oras, este foarte placut, dar parca nu este suficient! oricum si orice ai face incearca sa nu lipseasca o mica atentie! sper sa-ti fi fost de folos si succes!

17 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Poi de la traditionalul buchet de flori si cutia de ciocolata la inelul de logodna! laughing ( glumesc)
Chiar daca vad ca pe aici spune lumea ca oi fetele ne-am saturat de cadouri, tin sa-ti spun ca o fata niciodata nu o va faceo!
Poti incerca printr-o cina in oras!
Cadou : o bratara, un lantic sau o "verigheta" ca sa fi mai original cu inscriptia datii voastre sau numele tau!

| DNSK a răspuns:

Prietenas...astea le pui la 12 ani nu la 22. la 22 esti deja cu capul pe umeri, ai o anumita experienta, gandesti altfel, esti mai atent la detalii, stii ce-i place, ce nu. dar ca vi se atrofieze creierul ala cat o nuca, apelati la TPU. de parca noi stim ce i-ar place printesei tale. daca=ti zic ia-i frate aur si ea e cu argintu, faild. ia-i o minge de volei si ea joaca basket, fail din nou. exemplele pot continua. am 24 de ani si cu durere in suflet spun, eram mai luminat la minte acum 2 ani.

| JojuGB explică (pentru DNSK):

Daca esti luminat la minte, ce mai cauti pe TPU? suntem oameni cu totii. mersi oricum

| DNSK a răspuns (pentru JojuGB):

Sa ma mir de ce intrebari puteti pune aici

| wolder a răspuns:

Cand vrei sa faci un cadou gandeste-te ce buget ai. Nu intreba direct ce isi doreste pentru ca va stii ca vei strica surpriza, observa detaliile si poate iti dai seama ce ii place. Neaparat cadoul sa fie impachetat frumos si pus intr-o punga de cadou. O mica scrisorica din inima va impresiona pe langa cadou.
Pentru ea:
bijuterii: cercei, inel, bratara, lantic, ceas
haine
flori si ciocolata
decoratiuni pentru camera

| Onutsu a răspuns:

Parerea mea este ca sa excluzi: parfumuri, diferite accesorii, tablete, telefoane, etc. Daca este o relatie stabila incearca sa-i faci ceva nebunesc, frumos, romanticcc(o cina romantica in pod, afara, in casa, etc nu conteaza), o camera plina cu petale de trandafiri si sampanie+ noapte de neuitat si ceva simbolic, care sa nu uite niciodata, ceva care este atat de simplu, dar sofisticat-minunat in acelasi timp, nu te stresa, gaseste ceva care sa simti ca-i va placea, ceva personalizat chiar. apropo ca vine vorba, nici eu nu am nicio idee, dar o sa ma duc in magazine si ce-mi sare in ochi, si-mi place, ii voi lua, nu am ceva anume in minte, doar sa fie simplu, de fapt sa fie din inima, sa pui iubire, sa transmiti iubire acelui cadou, crede-ma, asta e tot ce conteaza!

| JojuGB explică (pentru Onutsu):

Frumos! mersi de raspuns.

| Azµre a răspuns:

Orice, venit din suflet!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

La biserica LOGODNA

| JojuGB explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Nu e cazul! laughing mersi.

| h3r a răspuns (pentru JojuGB):

În cazul în care aveţi o relaţie stabilă, de lungă durată, atunci un inel ar fi cel mai potrivit. Nu trebuie să-i promiţi cu această ocazie luna şi stelele de pe cer, însă ar fi un gest de neuitat, iar ea s-ar simţi cea mai împlinită.
Dacă tu consideri că nu este momentul potrivit, iar ea nu ar aştepta asta, atunci apelezi bineînţeles la un buchet de flori sau o decoraţiune florală.
Te mai poţi gândi la un tablou cu voi, la portretul ei...sau poate ceva mai scump, de care să se folosească foarte des.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru JojuGB):

Inseamna ca nu o iubesti, atunci ce mai cauti cu ea?

Răspuns utilizator avertizat
| yuliutsa a răspuns:

Pai cv surprinzator nu bratari inele si florilaughingE satula de astea crede-malaughingPoti sa incerci cu lumanari parfumate sau sa faci o cutie, sa o umpli cu 200 de inimi si sa scrii pe ele ce iti place la ealaughingSau nu stiu...gandeste-te:*

| DoarSile a răspuns:

Poti sa ii faci o tableta ieftina care ar costa 3 milioane minim... cauta pe cel sigur gasesti si ieftine si bunicele sau pe eMAG...

| margarinaa a răspuns:

Salut, eu i-am cumparat iubitei mele un ceas si o pereche de cercei de pe pagina de facebook, Zelia Accesorii.
www.facebook.com/welovezelia
Sunt foarte multumit de calitatea produselor. Abia astept sa vad si reactia iubitei mele.

| tyger2010 a răspuns:

laughing))