| iubiris a întrebat:

Ce cadou ia-ti facut ultima data iubitului?

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O masina,, profesionala,, de tuns [parul, sa nu se inteleaga altceva]

| buzeduulci a răspuns:

Medalion cu o jumatate de inima :X

| MaTrIx8378 a răspuns:

Afla ce ii place, si fai cadou ceea ce ii place lui.

| Ando1dul a răspuns:

O bratara

| Iama a răspuns:

O palma peste fatalaughing

| dragos9234 a răspuns:

Un chibrit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O vacanta la istanbul

| ASimpleUser a răspuns:

Un catelus de plus

| 2AN7 a răspuns:

Ce dracu straight face ma fetele sa dea baietilor! Mda sunt baiatwinking si ce? Acum cu craciunuu ..Ne facem cadouri dar eu ca baiat i-am zis nu imi faci cadouri mie! Asta e treaba baietilor.Dar de craciun mi-a luat happy Un ceas cu initialele noastre pe A pe partea stanga a ceasului si S pe cealaltahappy! Iar eu un lant de argint happy cu initiala "s"!

| Angelaaa a răspuns:

Un ceas

| Metalerele5 a răspuns:

Un inel de argint care mie imi era mare, pe care si l-a pus pe inelarul de la mana stanga! laughing

| ThingOfYou a răspuns:

O petrecere marfa