| plushipuf202530 a întrebat:

Ce cadou sa-i fac iubitului meu de bun ramas? pleaca in Italia si... vreau sa fie ceva de neuitat, un gest romantic ceva! ma puteti ajuuutaa va rog? funda big grin

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pe tine.

11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumesc pentru fundă. Sărut mîna, ce vîrstă ai?

| plushipuf202530 explică (pentru CristiDinBucuresti):

A fost asa... DRAGUT RASPUNSUL TAU happy pacat ca nu pot sa-i fac un cadou de genu'. DISTANTA! 14 ani!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru plushipuf202530):

Ti a plăcut răspunsul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vaginul tau. Asta e singura metoda de a-l face sa se intoarca.

| kandaraki a răspuns:

Un sex salbatic sa il lasi fara rasuflare si la final il saruti pe ceafa si ii soptesti la ureche - uite ce pierzi tu plecand in Italia! succes

| robi1990 a răspuns:

Faceti Dragoste

| pisicutaanonima a răspuns:

Ce zici de o noapte plina de pasiune si iubire doar voi doi

| NASA10 a răspuns:

Pai faci sex cu el sau ii sugi ***.

| Marca a răspuns:

Pai ai putea sa scrii pe niste foi maaari ''o sa-mi foe dor '' si sa le lipesti pe un copac in padure de exemplu sau in parc, sa-l legi la ochi si sa-l duci acolo si sa aruncati niste baloane cu heliu in aer.S-au poti sa te duci si sa imprimi poza vostra pe o canuta si sa o ia cu el.
Stii chestii din astea placute. bafta! Fundita?happy

| Georgiana_GD_1996 a răspuns:

Daca vrei sa fie un cadou de neuita ar trebui sa ii faci ceva de mana facut de tine. Un colaj in care sa pui poze cu tine si cu el. Cam asta cred ca ar fi cadoul de neuitat din partea ta. Sper ca te-am ajutat. Ciao.

| Georgiana_GD_1996 a răspuns:

Fai un colaj in care sa ii pui poze cu tine si el.Cam asta ar fi cadoul de neuitat din partea ta.( asta e parerea mea). Ciao!