| Mynameiz a întrebat:

Ce cadou sa-i fac unei prietene, ma inteleg foarte bine cu ea, adica sa o fac sa se indragosteasca de mine ca sa isi dea seama ca o plac/vreau sa fiu cu ea?

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Si crezi ca printr-un cadou o dai pe spate?!
Daca acest gest e insotit si de o atitudine corespunzatoare, atunci esti pe drumul cel bun.
Invit-o in oras, vezi daca accepta sau nu.
Asa iti vei da seama daca e interesata sau nu.
Si nu-i spune ca o placi, cel putin nu asa repede.
Acum ce faci si ce nu faci e treaba ta, dar e bine sa nu mai stai pe ganduri si sa actionezi.
Succes!

4 răspunsuri:
| sweetangels a răspuns:

Incepe cu o floare - trandafir rosu. niciodata nu dai gres cu asa ceva. (ciocolata, parfumel, etc etc)

| anonyymuusss a răspuns:

Ii scrii locația și timpul unde sa va întâlniți și ii spui ce simți pentru ea. Vei vedea din cum reacționează dacă te place și ea.

| anonim123453313 a răspuns:

Poti sa ii daruiesti un trandafir rosu sau un buchet in care sa pui o scrisoare in care sa o flatezi, sa isi dea seama...

| alex055 a răspuns:

Gandeste-te ce e important pentru ea sau daca obisnuiai sa faci ceva cu ea, cu mult timp inainte