| Cr7adi a întrebat:

Ce cadou sa ii fac prietenei mele de valentine's day, are 16 ani si suntem de 4 luni impreuna. Nu am foarte muti bani la dispozitie, si as vrea ceva ce i-ar aminti de mine tot timpul, ceva din inima.

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Un trandafir insotit de a ta declaratie de dragoste si va luati 2 bratarele/ori 2 inimioare..mai ales ca bugetul tau nu este nmare.
Important este sa te simta c u adevarat langa ea si sa va plimbati.
O zi bunahappy

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Un buchet frumos de flori si o cutie de bomboane (nu rahaturi de 8 lei) ar trebui sa fie un gest frumos si hai ca nu te costa mai mult de 70 lei. Totusi aveti o varsta la care gesturile mici sunt importante. Nu lucrati, nu castigati nimic si in fond nu e nimic serios la 16 ani.

| BlaaBlaa a răspuns:

Ia-i un ursulet, o inima de plus, un buchet de flori si poti sa-i scrii o scrisoare de ce o iubesti tu pe ea.

| cristinela4 a răspuns:

Poti sa-i daruiesti un suvenir mic dar dragut dar si o declaratie de dragoste intr-un plic dragut

| cristinela4 a răspuns:

Mult succes!

| ShizAnime a răspuns:

Un lantisor cu o inimioara. E dragut si simbolic. Sou poate un trandafir simplu. Nu o sa dai mai mult de 20-25 de lei. Nu cred ca ar costa atat de mult.

| lllanonimalll a răspuns:

Ei bine, tu o cunosti cel mai bine. Dar nu cred ca exista o fata careia sa nu ii placa un buchet mare cu trandafiri rosii si o cutie cu ciocolata. Dar ar fi super super dragut sa ii scrii si o felicitare draguta cu un mesaj dragut gen 'Tu esti cadoul meu de Valentine's day'. Astea, sau visul probabil oricarei fete: un buchet de zeci de trandafiri rosii cu un biletel micut cu 'te iubesc'. Ceva dragut si simbolic in orice caz si o vei da pe spate.