| Lorenada a întrebat:

Ce cadou special as putea sa-i ofer iubitului meu pentru noaptea aceasta?

11 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Depinde ce fel de noapte este, faceti un an de relatie e ziua lui? sau o seara oarecare? un cadou placut pentru el ar fi sa te imbraci intr-o lenjerie sexy si sa ii oferi o noapte pasionala, evident asta daca v-ati inceput viata sexuala

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fa comanda la o pizza. mie imi e asa de foame in momentul asta ca nici macar la ceva pervers nu m am putut gandi

| Demonull a răspuns:

De ce ne intrebi pe noi? esti in pana de pozitii sau ce?

| Ella3133 a răspuns:

Catuse cu blanitasmug

| FcRb1923Madalin a răspuns:

Fa-i un blowjob laughing

| Lorenada explică (pentru FcRb1923Madalin):

Adica?

| FcRb1923Madalin a răspuns (pentru Lorenada):

Adica sex oral, asta daca vrei sa fie o noapte speciala pentru el laughing, nu glm, noua baietilor iubim sexul oral... iar daca nu stii cum se face, cauta si tu un film porno si exerseaza pe un morvoc sau ceva big grin

| Lorenada explică (pentru FcRb1923Madalin):

Ha, ha, ha... voi numai la sex pervers va ginditi.

| FcRb1923Madalin a răspuns (pentru Lorenada):

Bineinteles, am incercat sa te ajut big grin daca nu vrei asa, cea mai buna varianta e sa ii iei o bere si o punga de seminte... laughing o sa aiba o noapte de neuitat laughing

Răspuns utilizator avertizat
| nuamnume70 a răspuns:

Spune-i ca il inviti sa vada tavanul. Cu totii stim la ce ma refer. Dar fa-i o surpriza si chiar uitati-va la tavan laughing)