| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou vi se pare potrivit pentru aniversarea de 16 ani a unei fetetongue sunt cu ea de 6 luni. astept pareri ...multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Adelina_3827 a răspuns:

Un buchet de trandafiri rosi, o cutie cu ciocolata dulcelove struck si un sarut

9 răspunsuri:
| miha90z a răspuns:

Un buchet de flori si o pereche de cercei, un lant sau o bratara (de preferat din argint)

| HeadUpAndSmile a răspuns:

Poi depinde ce-i place... poate o bijuterie; daca ii place aur un lantisor daca-i place argint o bratara bafta! sper ca ti-am fost de folos

| lila_7629 a răspuns:

16...pai flori si un vibratorlaughing

| Cameliiia15 a răspuns:

Un lantisor dragut din argint si sa aiba de preferinta medalion cu litera cu care incepe numele tau
ar fi ceva foarte simbolic si romanticbig grin

| madylynatha a răspuns:

6 trandafiri rosii o cutie din cele mai spumpe bomboane un catelus dragut alb si un sarrrrut dullllshe lung tongue big grin

| delisa a răspuns:

Daca parintii ei sunt de acord cu relatia voastra si ai posibilitatea materiala eu cred ca o va face fericita un urs mare cu o poza de a voastra pe el! ( fetelor le plac jucariile de plus ) Si fetelor le mai plac si florile asa ca un urs cu poza voastra si un buchet de trandafiri cred o va bucura si impresioana foarte mult! La urs nu cred ca sar gandi! LA flori ciolata bomboane lant cercei si chestii de fete un parfum sigur s'ar gandi si sigur akeleasi cadouri va primi si de la simpli prieteni! Fa'i un cadou deosebit!

| graffman a răspuns:

Pai aicea un buchet mare de flori pentru ea big grin un pachet de prezervative pentru tine happy si o sampanie intr-o camera de hotel pentru amandoi \m/

| giuly a răspuns:

Un ceas cu cuc

| King_7212 a răspuns:

3prezervative 2 vibratoare 1film porno, si o partida de sexstar