| CrisM a întrebat:

Ce calitati iti trebuie pentru a fi "femeia fatala"? Stiti la ce ma refer. Femeia aia caruia baietii sau barbatii nu ii pot rezista.batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| LineGuide a răspuns:

E imposibil sa descri o astfel de femeie, pentru ca ea nu exista.Fiecare barbat are alte preferinte. Unii prefera sanii mari, altii sanii mici. Unii prefera fetele foarte slabe, altii deopotriva.Si tot asa...
Pana la urma frumusetea nu e ceva total, ci numai local sau stimulatoriu.
Mult noroc!

5 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

Femeile fatale erau niste invetii ale filmelor din anii.`30-`50. happy
Acum, depinde de la individ la individ.

| h3r a răspuns:

Nu cred că femeia fatală este caracterizată doar după forme, gen aspect, dar mă rog...

| Sorinacio a răspuns:

Sa fii desteapta, frumoasa si sociabila.

| cristinaelena2013 a răspuns:

Pai fiecare barbat are gusturile lui. femaia fatala poate fi orcare. poate unii prefera ceea ce tu nu preferi ..in general femeile cu formelaughing

| Diana_mihalciuc_1995 a răspuns:

Nu asta inseamna femeia fatala... femeia fatala e de fapt femeia nefericita, informati-va.