| marianvranceanul1 a întrebat:

Ce conotatii apar atunci cand o femeie isi ridica un picior in aer pentru scurt timp? Adica ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| J0hnN a răspuns:

Este un simplu gest venit din reflex.Nu cred ca inseamna ceva.

9 răspunsuri:
| PotcaPădurii a răspuns:

I-o fi amorțit piciorul thinking

| h3r a răspuns:

Că îți **** una de nu te vezi dacă te mai holbezi la ea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La partea cu foarte vesela tu te-ai gandit adica te gandesti ca ar putea fi ceva de natura sexuala? Dupa parerea mea nu este.Totul depinde de expresia fetei si de comportamentul ei.Nu pot sa iti explic numa daca vedeam ce gesturi avea pentru ca asa nu pot sa iti dau un raspuns...

| marianvranceanul1 explică (pentru anonim_4396):

Nu e de natura sexuala dar la aceasta categorie mi-a dat prin gand sa o postez.

| unknøwn a răspuns:

Depinde în ce context face asta.

| ang31989 a răspuns:

Oooo limbajul trupului... depinde de ciscumstante, de persoanele care te inconjoara etc (daca dadeai mai multe detalii poate te ajutam mai mult)

| marianvranceanul1 explică (pentru ang31989):

Pai am observat asta la diriginta mea. Vorbea cu niste colegi de-ai mei si cu mine despre ceva si si-a ridicat piciorul asa.Mai era si foarte vesela.

| MtfkRebekah a răspuns:

Probabil o dor picioarele. thinking Depinde in ce context face asta.

| Braaaaaaaaa a răspuns:

Te vrea.