| ale_4786 a întrebat:

Ce credeti ar putea exista o relatie intre o eleva la ciclul gimnazial si un profesor de aproximativ 30 de ani?

8 răspunsuri:
| pau2009 a răspuns:

Cu mari riscuri, dar orice e posibil " traim in romania, si asta ne ocupa tot timpul"

| VecinaDeLa3 a răspuns:

Auzi in ce oras esti si la ce scoala, ca stiu o ale dintr-a 8 si care are prof batran la sport si profa la mate si poate e doar o coincidenta da de curiozitate...

| CosteaVlad a răspuns:

Da. Sunt N cazuri big grin

| daminushh a răspuns:

Iti place profu' de mate, sau ala de sport?smug Ia zilaughing

| SlobodLaGura a răspuns:

NEcazuri! E plin televizoru' de acasa ceva! Spor la treaba.

| ale_4786 explică:

Stati flexati nu sunt in cauza oh go on intrebam doar din curiozitate laughing.

| ale_4786 explică:

N-am prof de mate, ci profa laughing si ala de edu' e batran laughing.

| ale_4786 explică:

Nu sunt clasa a 8 a ...sunt a 7 a big grin.