| darkelf45 a întrebat:

Ce credeti ca ar trebui sa se intample cu Parlamentul? Pe cine ati vota ca presedinte? si cat e Basescoala(basescu) romanu e asatonguerost, chior ca Basesculaughing[scuze categoria}nu se aplica la toti ce e mai sus cu un rand. dar presedintele arata cum e poporul lui

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai de mama ta happy chior esti si tu happy pacat ca romanii nu vad ca de fapt ceea ce se petrece e o telenovela... altcineva trage sforile