| Andreiu68 a întrebat:

Ce credeti ca daca o fata ii spune unui baiat ca la el ii place ochii, parul(parul cum e facut si aranjat) si papucii credeti ca fetei aceleia ii place de mine oarecum sau aspectul meu?

30 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Papucii tăi de baiat

| Doub a răspuns:

Îi place papucii, moooooor.

| Andreiu68 explică (pentru Doub):

Imi sugi **** de bulangiu cordit

| Doub a răspuns (pentru Andreiu68):

E ok...
sigur o să găseşti pe cineva care te va accepta cu tot cu retardul tău. love struck

| Drimmero a răspuns (pentru Andreiu68):

Tipa a incercat sa te ajute, chiar daca a raspuns mai in gluma, dar nu e ok sa o injuri doar pentru asta, nu e frumos, o injuri degeaba!

| Andreiu68 explică (pentru Drimmero):

Ce m-a ajutat ma? Mi-a raspund la intrebare? Nu vezi ca o zis asa in sictir

| Drimmero a răspuns (pentru Andreiu68):

Da,ma. Asa este ea, da raspunsuri mai la caterinca, dar ca e vorba de seriozitate, este. Ai injurat-o degeaba, nu si-au avut rostul injuraturile.

| Doub a răspuns (pentru Drimmero):

Fac faţă şi singură acelei maimuţe.
Dar oricum, mersi de... ăăă, nu prea ştiu ce ai făcut acolo, dar mersi. happy

| Drimmero a răspuns (pentru Doub):

Cu placere, draga!

| Florentina9210 a răspuns (pentru Andreiu68):

Andrei, ce fel de papuci ai tu, de zici ca a ramas surprins placuta?
Eu nu am mai auzit pana acum, ca unei fete sa ii placa papucii...

| Andreiu68 explică (pentru Florentina9210):

Adidas, am dat 350 de lei le ei, sunt cu sireturi verde deschisi si dungile de la adidas sunt verzi, pauici bineinteles ingrijiti, spalati fara urme sau altele uzuri.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Andreiu68):

Frumos. Imi plac baietii care stiu sa se ingrijeasca.

| Florentina9210 a răspuns:

In mod sigur, ii place cum ai formulat intrebarea aceasta. E limba dupa tine!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Ce-ti mai place sa-ti aperi fetele si sa razi de bajetii in necaz!

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Ne permitem. smug

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Permisul ca permisul, dar nu puteti face misto de baieti, fara noi nu traiti:p.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Daca noi nu existam, nu existati nici voi, clar? Si cu asta am spus tot! tongue

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Clar,eu respect femeia, da nastere unui om, dar fara barbat nu il pot face:p.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Exista medicina moderna. laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu cred ca se compara cu fecundatia naturala.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Ah da. E altfel placerea, cand chinui fraierul smug

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Fraierul fiind?

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Barbatul, bineinteles. Cand stai in bratele sale, ii dai impresia ca vrei ''ceva'', il infierbanti si dupa pui stop.
Si mai zici ca de noi fetele e greu la menstruatie, dar si voi baietii aveti ''probleme''.winking

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Una e sa-ti curga sange din *scorbura*, iar alta e sa golesti teava tunului. La voi e mai mare durerea, presupun. Noi nu simtim nimic!

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Aha. Sigur. Cand va apuca ''damblaua'' jos sus, jos sus.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Poate e jos-sus!

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Ma rog.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai daca ti-a facut complimente din astea s-ar putea sa simta ceva pentru tine dar nu stie cum sa iti spuna asta de teama ca ai rade de ea si astea.

| Devilady a răspuns:

Probabil.Poate ca fetei respective ii place de tine si nu stie cum sa ti-o spuna.

| Croitoru_Cristina_1970 a răspuns:

Poate te va place poate nu incearca sai duci un buchet cu trandafiri albi si ciocolata intr-o cutie in forma de inima